8 marca to jest Twój dzień! Twoje święto!

Od samego rana zewsząd napływać będą życzenia. Media przypominać będą o tym, że dzisiaj jest Dzień Kobiet. Zapewne oczekujesz kwiatów lub upominku od bliskiego mężczyzny.
Ale czy sama zadbałaś o prezent dla siebie?

A jeśli Ci powiem, że najlepsze co możesz sobie ofiarować to pewność siebie, to siła, upór w dążeniu do celu i wiara w osiągnięcie wyznaczonego celu?
Nieważne na jakim etapie życia obecnie się znajdujesz, ile masz lat, jak wyglądasz – jesteś wspaniała. Bądź też niezależna.

Marzysz o własnym biznesie? O pracowaniu na własny rachunek? Masz mnóstwo pomysłów? Zrealizuj to! Niech to będzie Twój prezent z okazji Dnia Kobiet – nowa Ty.
A może jesteś już przedsiębiorcą, prowadzisz firmę, ale potrzebujesz wsparcia lub kogoś, kto wskaże Ci drogę do dalszych działań?

Kochana Kobieto – nie bój się, bo


Anna Kupisz-Cichosz – Przedsiębiorca, Ekonomista, Psycholog, Coach oraz Trener Biznesu, zawodowy negocjator, współwłaścicielka oraz Dyrektor Zarządzający Softway Ltd., Członek Rady Fundatorów oraz Prezes Zarządu Fundacji, Doradca Zarządu KTC Partners sp. z o.o., Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu – zaprasza Cię do swojego świata kobiecej przedsiębiorczości.

Jest pomysłodawczynią inicjatywy Firma jest Kobietą. Powstała ona w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wiedzę, dotyczącą prowadzenia biznesu, realiów małych kobiecych firm, umiejętności przedsiębiorczego myślenia i postrzegania trudnych sytuacji nie jako problem lub zagrożenie, ale jako wyzwania lub szansy.

Wierz w siebie i z odwagą sięgaj po swoje marzenia, Masz do tego pełne prawo i nie pozwól ani innym ani sobie go odebrać

To przesłanie przekazuje kobietom z okazji naszego święta.

Jej wspaniała inicjatywa głównie skierowana jest do kobiet prowadzących własne biznesy od roku do trzech lat. Kobiet przedsiębiorczych i aktywnych, które czują, że przyszedł czas, aby uporządkować i pogłębić wiedzę o tworzeniu koncepcji i strategii firmy oraz osiągnąć synergię działań, która spowoduje, że ich firma rozwinie się na większą skalę i zacznie przynosić odpowiednio wysokie dochody. Ale także chce wspomagać Panie, które podjęły decyzję o założeniu firmy i zamierzają niedługo otworzyć biznes lub funkcjonują w nim od niedawna (od pół roku do roku). Firma jest Kobietą to projekt, który dąży do tego by umożliwić tym kobietom osiąganie celów w sposób odpowiadający oczekiwaniom oraz zachęcić do realizacji ich misji życiowych poprzez zostanie prawdziwą kobietą biznesu.
Jak to działa? Zespół Firma jest Kobietą co roku organizuje spotkania w różnych miastach Polski, szkolenia, warsztaty. Można także skorzystać z interaktywnych webinarów.

Anna jest energiczną, ciepłą i życzliwą osobą, a zarazem silną osobowością, autorytetem i koronnym przykładem prawdziwej kobiety biznesu.

Poznaj swoje najgłębsze wartości, bo to one są jak kompas i określają Twoje marzenia i nadają sensu naszym działaniom. A każda z nas ma prawo nie tylko marzyć lecz również swoje marzenia realizować. Dla mnie to marzenia powiązane z rodziną i biznesem, dzieleniem się wiedzą, ułatwianiem innym kobietom start w biznesie i jego dalszy rozwój, to burzenie mitów które każą nam myśleć albo realizacja siebie albo rodzina oraz wmawiają, że wszystko odbywa się kosztem czegoś.

Pragniemy aby ta porada była Anny i naszym prezentem dla Ciebie w tym szczególnym dniu! Mamy nadzieję, że stanie się tą najważniejsza zawodową radą, która sprawi, że dojdziesz tam dokąd zawsze chciałaś dotrzeć.

Obdarowuj siebie szczodrze, bo na to zasługujesz!

Samych sukcesów z okazji Dnia kobiet!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Firma jest Kobietą. Zachęcamy także do przyłączenia się do grupy na Facebook’u – znajdziecie tu mnóstwo wartościowych i nieocenionych materiałów oraz poznacie wyjątkowe kobiety z całej Polski.


Jaki jest Twój wymarzony prezent z okazji Dnia Kobiet? Podziel się tym z nami poniżej.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
OlacolourcodeNinaZachwycona Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zachwycona
Gość
Zachwycona

A ja podarowałam sobie nową fryzurę 🙂

Nina
Gość
Nina

A ja dopiero teraz przeczytałam, ale fajne osoby się tu pojawiają. Coraz ciekawiej :)))))

Ola
Gość
Ola

Pani Ania to bomba 🙂