22 marca w Krakowie odbyło się inspirujące spotkanie dla kobiet. Na wydarzenie zostały zaproszone specjalistki w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd. Gościem specjalnym była Pani Urszula Dudziak.

Barbara Kohlbrenner, pomysłodawczyni i organizatorka spotkania, do współpracy zaprosiła ekspertki, które propagują zasadę, że wizerunek to przede wszystkim świadomy styl życia. Prelegentki zachęcały do wiosennych, wielokierunkowych zmian, które bezpośrednio wpływają na lepsze samopoczucie i budowanie kobiecej pewności siebie. Celem spotkania było wspieranie kobiet w drodze do akceptacji samej siebie.

Spotkanie zaszczyciła światowej sławy wokalistka jazzowa – Urszula Dudziak. Pani Urszula, osoba ciągle zajęta, z ogromnym zasobem energii, przekonywała, że w życiu wszystko zależy od właściwego nastawienia, a najważniejsze jest pielęgnowanie wewnętrznej radości.

Prelegentki:

Bożena Społowicz – pierwsza w Polsce skin coach, kosmetolog,

Barbara Janysek – doradca żywieniowy, psychodietetyk

oraz Joanna Jachym – fizjoterapeutka, trenerka personalna,

motywowały do mądrych, stopniowych zmian w zakresie właściwej pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Podkreślały, że wszystko to powinno być wyrazem dbałości o siebie, nigdy przykrym obowiązkiem.

W spotkaniu, podczas którego był również czas na networking i nawiązywanie nowych kontaktów, wzięło udział około 100 pań.

***

Urszula Dudziak – gość specjalny
światowej sławy polska wokalistka jazzowa, artystka oryginalna i kreatywna, o niezwykłej skali głosu oraz oryginalnej technice wokalnej. W dzieciństwie uczyła się grać na fortepianie, śpiewać zaczęła w liceum. Karierę rozpoczęła w latach 60-tych w zespole Krzysztofa Komedy. Początkowo wykonywała głównie standardy jazzowe, ale po nawiązaniu współpracy z Michałem Urbaniakiem (późniejszym mężem) zmieniła swój styl śpiewania. Na przestrzeni kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych i najoryginalniejszych postaci polskiego jazzu. W 1973 roku wyjechała do Nowego Jorku. Obecnie mieszka w Warszawie. Występowała lub nagrywała wspólnie z takimi sławami, jak m.in.: Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Jaco Pastorius, Ron Carter, Michael Brecker, Flora Purim, Nina Simone, Carmen McRae, Dee Dee Bridgewater, Sting czy Lionel Hampton. Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.


Barbara Janysek
doradca żywieniowy, psychodietetyk, coach, członek Towarzystwa Psychodietetyki. Wspiera kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu ich pewności siebie – w życiu osobistym i zawodowym.


Joanna Jachym
fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka zajęć grupowych, prezenterka i szkoleniowiec międzynarodowej szkoły Profi Fitness School, w której przygotowuje przyszłych trenerów do pracy. Wspiera kobiety w dążeniu do ich sportowych celów. Mobilizuje, motywuje, kładąc ogromny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń.

Bożena Społowicz 
pierwsza w Polsce skin coach, z wykształcenia kosmetolog. Łączy, prawie dwudziestoletnie, doświadczenie zawodowe z wiedzą z zakresu chemii i technologii kosmetyków, a także dietetyki i przyjmowania suplementów. Prowadzi warsztaty, m.in. z indywidualnego planowania pielęgnacji skóry i komponowania spersonalizowanych kosmetyków. Jest fanką naturalnej pielęgnacji i kosmetycznego minimalizmu. Ostatnio napisała książkę „Skin Coach. Twoja droga do zdrowej i pięknej skóry.„ Jej misją jest aby wszystkie Polki czuły się dobrze w swojej skórze.

***

Pomysłodawczyni, organizator:

Barbara Kohlbrenner – coach, doradca wizerunkowy, stylistka, ekspertka business dress code. Współpracuje z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami. Prowadzi warsztaty z zakresu wizerunku i budowania stylu. Występuje jako mówca na konferencjach, a jako stylistka TVN przeprowadzała metamorfozy uczestników w programie „W poszukiwaniu piękna”.


Z całych sił wspieramy kobiece inicjatywy. Która z Was brała udział w podobnym wydarzeniu?
A może była uczestniczką spotkania „Kobiety Kobietom”? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o