Pomysł na bloga zrodził się z fascynacji do ludzi, ich barwnych historii, różnej mądrości, wielkiej świadomości,  oraz olbrzymiej pasji. Dlatego z prawdziwą przyjemnością wywiadujemy, blogujemy i dzielimy się tym, co usłyszymy od naszych rozmówców.

Nasza życiowa mantra to prawda, wrażliwość  i odpowiedzialność.

Colour’owe Wywiady to miejsce gdzie spotkasz się z barwnymi postaciami ze świata mody, rozwoju osobistego, biznesu, zdrowia i urody. Poznasz ich sposób na życie i dowiesz się jaką drogę przeszli, aby odnieść sukces. Ze szczególną uwagą przyglądamy się silnym, przedsiębiorczym kobietom. Podziwiamy je i promujemy ich działalność.

Ponad to na naszym blogu odnajdziesz mnóstwo inspiracji: dowiesz się, co warto przeczytać, co warto wiedzieć i jak żyć „powoli”, ciesząc się chwilą, dostrzegając kolory otaczającego świata 🙂

 

Zespół Colour Code

 

Ania  copywirter, blogerka, współzałożycielka projektu ColourCode.pl, autorka inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu, które wyróżnia autentyczność i oryginalność. Pomaga odkrywać indywidualny kod językowy małym i jednoosobowym biznesom tworzonym z pasją i sercem, pisząc unikatowe teksty na blogi   i strony internetowe. Promuje kreatywne kobiece biznesy i marki skierowane do kobiet. Kocha pisać o ludziach dla ludzi. Specjalizuje się w tematyce lifestyle, przedsiębiorczość, moda, zdrowie. Wierzy w autentyczność w biznesie i spójność działania w zgodzie ze sobą.  Gdy na chwilę odrywa się od pisania, podróżuje po świecie, biega, odkrywa nowe przepisy kuchni roślinnej lub relaksuje się, praktykując jogę.

Zosia – ścisły umysł i artystyczna dusza. Wierzy, że język jest szczególnym rodzajem kodu, któremu należy nadać odpowiednią formę i barwę, aby miał właściwą siłę przekazu. Z dużą precyzją zamienia interesujące ją fakty i zjawiska w artykuły, opisuje rzeczywistość. W wywiadach zadaje dociekliwe i nietendencyjne pytania. Zafascynowana kolorem i jego wpływem na naszą podświadomość. Interesuje się modą, urodą, zdrowym i ekologicznym stylem życia oraz nurtem slow fashion. Poszukuje i testuje polskie marki odzieżowe oraz kosmetyczne. Inspiracją dla niej są silne, przedsiębiorcze kobiety. Kiedyś zapalona podróżniczka, dziś za swoją największą przygodę uznaje macierzyństwo. Copywriter, blogerka, kolorystka. Dumna współautorka projektu Colour Code.